Alex Morgan szerint az U.. női válogatott igényeinek, hogy megbizonyosodjon arról játékosok arent elvesznének a meglévő juttatás, az azonos szerződés javaslatokat az U.. Labdarúgó Szövetség tette mind a férfi és női csapatok.

Mi kell még beszélgetni az adott nyilatkozat az amerikai foci. De minden elkötelezettség egyenlő díjazás nyilvánosan jó, Morgan szerdán. Azonban meg kell nézni soronként, mit ők ténylegesen szolgáló, mert ha egyenlő, de annak sem, mi van előtte, illetve az érték, amely mi vagyunk, akkor még mindig úgy vélik, hogy legyen, nem elég jó.

U.. Labdarúgás kedden kínált azonos szerződéseket a játékosok egyesületek a férfi és női válogatott. De az irányító testület azt is mondta, hogy nem fogadták el az üzlet, amelyben vb pénzdíj nem kiegyenlített.

A szakszervezetek a férfiak és a nők külön, és nem kötelezhető szövetségi munkajog alku közösen vagy nem járultak hozzá hasonló kifejezések. A férfi szerződés lejárt 2018. december A női megállapodás áthalad ezen decemberben.

Mi nem akarjuk, hogy indul az új év anélkül, hogy egy új CBA is érvényes, így amit az első számú prioritása a PA, hogy a jogi csapat, mondta Morgan. Nézzük a (USSF) nyilatkozatok a nehéz megmondani, azt akarjuk, hogy úgy érzi, ösztönözni, és azt akarjuk, hogy optimista, de láttunk már sok nyilatkozatok előtt. Amire igazán akarok, hogy mit tehetünk a tárgyalóasztalnál, lásd e nyilatkozatokat kell fogni a tárgyalások során. Így, persze mindig reménykedő, van, hogy továbbra is van remény.

A női csapat a Cleveland a mérkőzés csütörtökön Paraguay ellen, az Egyesült Államok első játék, hiszen megszerezte a bronzérmet a tokiói olimpia csalódást befejezni a Női VB bajnok.

U.. Soccer azt mondja, hogy úgy véli, a legjobb megoldás, ha egy fizetési struktúra mindkét vezető nemzeti csapat. De a szövetség is fenntartotta, hogy bizonyos rendelkezések jelenleg a női szerződés mint például a Nemzeti Női Futball Liga fizetések és a szülési szabadság és a fizetés, nem szükségszerűen esett szövetség javaslatokat.

Ez a javaslat biztosítja, hogy USWNT és USMNT játékosok továbbra is a legjobban fizetett felnőtt válogatott játékos a világon, miközben a bevétel megosztási struktúra, amely lehetővé teszi az összes felet, hogy kezdje újra és megosztás együttesen a lehetőséget, hogy a kombinált befektetési a jövőben a U.. Labdarúgás szállít során egy új CBA, a szövetség azt mondta egy nyilatkozatában.

FIFA elnyerte $ 400 millió nyeremény a 32 csapat a 2018-világbajnokság férfi, beleértve a $ 38 millió bajnok Franciaország. Ez oda $ 30 millió a 24 csapat a 2019 Női világbajnokság, köztük 4 millió $ a U.. miután az amerikaiak megnyerte második egyenes címet.

Under a munkaszerződés, U.. férfi szállt 55.000 $ minden azért, hogy a 2014-világbajnokság beosztást, majd osztott 4 $. millió kereső négy pontot a csoportkörben, és elérte a kieséses szakaszban. Ez a számítások szerint csak alatt $ 187,000 egy játékos.

Női válogatott játékos által vezetett Morgan beperelte a szövetség március 2019 hivatkozva, még nem fizettek méltányosan alá kollektív szerződés ahhoz képest, amit a férfi csapat kap ezen megállapodás alapján.

U.. Kerületi bíró R. Gary Klausner Los Angeles dobta ki a fizetés állítás május 2020, uralkodó a nők elutasították a pay-to-play szerkezete hasonlít az egyik a férfi megállapodást, és helyette elfogadta nagyobb bázis bérek és juttatások.

Születési dátum

2017: Játszva 13 játékok Orlando, közülük 12 kezd ... Lőtt kilenc gól 1058 perc, holtversenyben az ötödik legnagyobb a bajnokságban ... összeszámlálása négy gólpassz ... választáson NWSL Második Legjobb XI ... kitüntetett NWSL játékos a hónap augusztus ... Beválasztották a NWSL csapat a hónap augusztusában ... játék-győztes gólt FC Kansas City augusztus 26-án választották a 18. héten cél a hét ... szerzett négy játékot nyerő célok .... Elkezdte az évet az Olympique Lyonnais-ban Franciaországban ... 5 gólt szerzett kilenc megjelenésen ... megnyerte az osztály 1 női cím ... megnyerte a francia csészét ... Womens Bajnokok Ligája bajnok.

2016: kezdődött és játszott mind a 90 percen belül 15 mérkőzésen ... hiányzott öt játék a nemzetközi szolgálat miatt ... pontozott négy gólt és egy segítséget ... megemlítette a 79. perces játék-győztes május 14-én ellen Nyugat-New York ... megkeresett NWSL cél Az 5. és 17. hetekben a WINDER-hez, és a Houston ... 2006. szeptember 3-án a nyertese a WINDE-hez, és egy hat hónapos szerződést írt alá a Franciaországban, december 20-án.

2015 ... Megjelent a négy játék, három kezdődik, egy szezonban rövidíteni a Női világbajnokság ... gólt és két segíti abban az időben ... szerzett Orlando keresztül kereskedelemben Portland október 26.

2014: Megjelent a 14 alapszakasz-mérkőzést, 13 elindul ... Felvett hat gólt és négy gólpasszt ... harmadik helyen a NWSL a lövések célt (36) és a hatodik lövés (56) ... összeszámlálása az első merevítőt a tövis, igy kapta NWSL a hét játékosa Honorok egy 6-1-es győzelem Washingtonban június 21-én ... Készített egy célt és két segíti a 6-3-as győzelmet Boston ellen július 20-án, A klubtörténet első játékosává válik, hogy több többsegédjátékot rögzítsen.

2013: A Portland Thorns Fc ... vezette a töviseket az Inaugural NWSL bajnokságra, legyőzve Wny 2-0 ... befejezte az évet nyolc gólt és öt segítő ... támogatók játékos az év ... NWSL legjobb Xi második csapat ... Liga Leader a lövések (82) és lövések a cél (44) ... Csapatok Golden Boot Winner.

2011: Első Összességében a 2011-es WPS tervezetében a nyugati New York Flash ... segített a klub a WPS címében az első évben ... játszott 689 percet 14 játékban a vaku, kezdve hat, és négy cél volt és három segítséget. 2019: 2019 FIFA WOMENS WORLD CUP bajnok. Hat mérkőzést indított az U.-hez. A negyedik világbajnokság címének elérése érdekében. Hat gólt szerzett. Megnyerte az ezüst csomagot a versenyhez. Öt célt ért el az amerikaiak nyitottában Thaiföld ellen, hogy összekapcsolja a világbajnokság egyjátékos céljait 1991-ben Michelle Akers. Három segítséget nyújtott a versenyen. Az U.-nek 16 megkeresése volt. . 15 elindul. Kilenc gólt. A FIFA FIFPRO WOMENS WORLD 11 kiválasztása. Május 2-án harmadik FIFA WOMENS WORLD ROSTER-nek nevezték el. 100. nemzetközi célt szerzett április 4-én Ausztráliával szemben. 2018: 19 mérkőzésen megjelent az U.. ... kezdődött 18 ... 18 gólt szerzett, a második legmagasabb összesen egy év alatt az U.. Wnt karrier ... U.. Labdarúgás női játékos az év ... Találkozott három segítséget ... LED U.. a nemzetek első versenyéhez.

2017: A második egymást követő évben a Concakaf női játékos a második egymást követő évben ... megválasztották a Concakaf Nő legjobb Xi ... megjelentek 14 alkalommal az Egyesült Államokért ... hét gólt szerzett 698 perc alatt, vezetve az U.. Wnt a pontozásban ... két segíti.

2016: befejezte az évet a csapat vezetője a célok gólok 17 ... is összesen három segítő ... nevezték Concackaf női játékos az év, és a legjobb Xi ... megnevezték a 2016-os Rio Olimpiai Roster ... megjelentek négy mérkőzésen ... gólt az olimpiai nyitó ellen Új-Zélandon és az USAs büntetőrúgás veszteséget Svédországban a negyeddöntőben.

2015: vezette az USA-t a 2015-ös FIFA Womens World Cupnokságba ... mind a négy kiütéses kerek játékot, a Kolumbiával szembeni pontozás és a büntetőbüntetés rúgása Kolumbiával szemben, és ami a legfontosabb, hogy Németország ellen, hogy a győztes célnak bizonyult a győztes célnak Küldje el az USA-t a világbajnoksághoz. Játszott 1,546 perc alatt, miközben az USA 22-ben játszott 26 játék ... Seven gólt szerzett ... segített az USA megnyerte a 10. Algarve csészét Portugáliában. 50. nemzetközi célt ért el Angliával szembeni mérkőzésen ... a Chattacf Best Xi-nek nevezett.

2013: hiányzott néhány játék a boka sérülése miatt, de még mindig 811 percet játszott 12 játékban, miközben a 10-es évek megkezdése ... még hat gólt szerzett négy segédeszközzel, beleértve a Svédország elleni egyenlítőt a végső 1-1-es nyakkendő alatt Csoportos mérkőzés az Algarve Kupa, amely az USA-t küldte az USA-t a bajnoki játékba, ahol mindkét gólt szerzett egy 2-0 győzelemben vs. Németországban ... volt egy döntős a FIFA Womens Women Player az év ... volt a Chattacaf Womens játékos Év, az első alkalommal, amikor a díjat kiadták. 2012: az U.-ben az egyik legjobb pontozási év volt. történelem, lüktetett a 28 gól, 21 gólpassz vezet a csapat mindkét kategóriában ... nevezték a U.. Labdarúgás női atléta az év első alkalommal ... A célösszeg volt a harmadik legjobb U.. történelem mögött csak Michelle Akers (39 1991) és Abby Wambach (31 2004) ... A lány segítséget nyújtanának teljes volt kötve a második legjobb az US. történelem mögött csak Mia Hamm (22 2004-ben) és a feltételekhez kötött Carin Gabarra (21 1991) ... a harmadik helyen végzett a szavazást a FIFA Női World Player of the Year ... lépések mind a hat játékot a 2012-es olimpia, az első, a játék minden de 27 perc a verseny ... három gólt szerzett az olimpián, beleértve az egyik legdrámaibb célok női labdarúgás történetében a 123. percben az elődöntőben Kanadával szemben, a legújabb cél elveszett szereznek FIFA történetében.

2011: Játszva az ő első Női világbajnokság ... volt a cél, és olyan segítséget nyújt a bajnoki játék, lett az első amerikai egyesült. játékos kap egy célt, és olyan segítséget nyújt a vb-döntőt ... Játszott összesen 19 mérkőzést, kezdve csak két, hanem szerzett hat gólt, két gólpassz ... Tekintettel a gólkirály díját a Algarve Kupa ... A Felvételi FIFA Női World Player az év ... ja.

2010: szerzett neki a karrier első kupakot március 31 Mexikó ellen a Salt Lake City-ben ... Játszott nyolc mérkőzést, mind a padról, és szerzett az egyik legfontosabb célja az elmúlt U.. történelemben, amikor bejött az első szakasz a FIFA Női vb Rájátszás Olaszország ellen Padova november 20. és a győztes gólt a leállás ideje, hogy az USA-ban 1-0 ... Pontszerző neki a karrier első gól október 2-án Kína ellen Chester, Penn.

A dinamikus előre, és az egyik legnépszerűbb játékos a US. Női Válogatott és az egész világon, Morgan adunk a Tövisek FC beosztást a válogatottban kiosztási folyamat január 11., 2013. Morgan visszatér Portland 2015-ben már a harmadik szezont a csapat.

2015: Megjelent a négy játék (3 elindul). Összeszámlálása cél és segítséget nyújt augusztus 30 ellen Washingtonban. Látta az első akció Tövisek FC mivel az első játék a szezon, fakitermelés 30 percig helyettesíthetik a augusztus 22. Lépések és játszott 75 percen keresztül egy 4-1 győzelem ellen Boston (április 11).

2014: Megjelent a 14 alapszakasz-mérkőzést (13 kezdődik) után lábadozik egy boka sérülés. Felvett hat gólt és négy gólpassz. Harmadik helyen a NWSL a lövések célt (36) és a hatodik lövés (56). Összeszámlálása az első merevítőt a klub, egyike annak az öt játékos, hogy ezt a képességet, igy kapta NWSL A hét játékosa kitüntetéssel 6-1 győzelem Washingtonban június 21-én. Kész a cél és két segíti a 6-3 győzelem ellen Boston július 20-án lett az első játékos a klub történetében, hogy rögzítse több multi-segítő játékok neki NWSL karrierjét. Szerezte a játék-győztes gólt a 1-0 ellen Seattle Reign FC augusztus 17 segít Tövisek FC biztosítása horgonyzó a NWSL rájátszás. Tette szezonban debütált június 7-én ellen Western New York Flash-t.

2011: Taken első átfogó, a 2011 WPS-tervezet a Western New York Flash-és segített a klub a WPS címe az első évben. Játszott 689 perc 13 játékok a Flash, kezdve hat, és négy gólt és három gólpasszt ... Játszott 106 percben a bajnoki játék során a büntetés-kick győzelem ellen Philadelphia.

2015: Játék az ő második Női labdarúgó-világbajnokság, Morgan megjelent hét mérkőzést (öt kezdődik), a FIFA Női világbajnokság, pontozás a negyeddöntőben a kolumbiai. Lett a 10. játékos USWNT történelem pontszám 50 gól, a felvétel a játék-győztes gólt a 25. percben egy 1-0 győzelem Anglia február 13. Megjelent hét mérkőzést (minden kezdődik), tallying két gólt. Tért vissza a pályára az első alkalom, hiszen 2014 októberében kezdődő és játszik mind a 90 percen keresztül egy 2-0 veszteség Franciaország ellen február 18.

2014: Made hét megjelenések (négy kezdődik) az Egyesült Államokban, a felvétel öt gólt és négy gólpassz. Megkezdte az első két mérkőzés a CONCACAF-bajnokság, tallying a játék-győztes segítse Abby Wambachs cél a nyitó meccsen a torna (1-0 W vs. Trinidad és Tobago), de kizárta a fennmaradó verseny következő egy boka sérülés.

2011: Volt egy kitörési teljesítményét a Női világbajnokság, az első a magas szinten, mikor jött a padról öt a hat játékot és lett, valamint Abby Wambach, az egyik a két U.. játékos gólt a vb elődöntőjében, és bajnoki játék. Szerezte a harmadik és a játék mezőnyében cél a 3-1 győzelem Franciaországban az elődöntőben, majd összeszámlálása Japán elleni utolsó, hogy nyissa meg a pontozást. Is volt egy segítő a Wambach a bajnoki játék, lett az első amerikai egyesült. játékos kap egy célt, és olyan segítséget nyújt a vb-döntőt. Játszott összesen 19 mérkőzést, kezdve csak két, hanem szerzett hat gólt két gólpassz. Három gólt szerzett Portugáliában az Algarve Cupban, és megkapta a Top Scorer díjat. 10 játékosnak nevezték el az év rövid listáját az év FIFA Womens World Player számára.

2010: Március 31-én megérdemelte az első karriersapkát Mexikó ellen, a Salt Lake City-ben, a Hatalmas mezőben játszott mérkőzésen. Nyolc mérkőzésen játszott, az összes a padról, és az egyik legfontosabb célt ért el a legutóbbi U.-ben. történelemben, amikor bejött az első szakasz a FIFA Női vb Rájátszás Olaszország ellen Padova november 20. és a győztes gólt a leállás ideje, hogy az USA-ban 1-0. Az első karriercélját október 2-én szerezte meg Kínában Chesterben, PA., Tallying az 1-1-es számviteli célt hét perccel balra ... volt a legfiatalabb játékos az U.. csapat a CONCACAF Női világbajnokság kvalifikációs versenyen, ahol ő játszotta négy játékot és két gólt szerzett ellen Guatemalában és Costa Rica.